0212 540 2130

Adnan Kahveci Mahallesi, İnönü Cd. No:27, 34528 Beylikdüzü/İstanbul, Türkiye

Genel Dekorasyon (Erka Yapı)

Biz kimiz?

Yıl 1985 dekorasyon ve yapı sektörüne ilk adım atışımız, bizim inşaat alanındaki hikayemiz burada başlıyor. İlk uygulama alanımız seramik mermer atölyeciliği ve uygulamadır. Biraz atölyede biraz montajda bu işleri tam anlamı ile öğrenmek ile meşgulüz. 1990'lara doğru seramik fayans ve mermer uygulamalarında ustalık tecrübeleri ne kadar azda olsa işimizi severek yapmaya devam ettik. Ülkemizde fuarlar ve tanıtımlar 2000'li yıllara doğru dahada bir ivme kazandı ve bizim için en iyi fırsat oldu. Teknolojiyi ve yeni ürünleri takip ederek yapı alanındaki tecrübemizi bu şekilde zenginleştirdik. Daha sonra 2008 yılında Erka Yapı İç Mimarlık ve Dekorasyon olarak şirketimizi kurduk.

Bizim alanımız Yapı Sektörü, bilgi birikimimiz 30 yıldır devam ediyor. İşimizi hırsla değil azim ile yapıyoruz. Biliyoruz ki hırs güç alır, azim güç verir. Erka Yapı, malzeme satış ve uygulamalarını el bröşürleri ve müşteri portföyü ile devam ettirirken bu emtialaşmayı aşacak olan pc teknolojisini, ivedi bir şekilde hayata geçirerek internet ve yazılım alanlarında tecrübeli şekilde ilk sıralara gelerek, hem e- ticeret hem de dekorasyon uygulama ekibi olarak ilk sıralarda yerini almayı başarmıştır.

Erka Yapı olarak hiç bir zaman işimizi aksatmadık. Zararına da olsa kimseyi mağdur etmedik. Bizler kendi işimizi, kendi ekibimiz ile kendimiz yapmaktayız. Bünyemizde bulunan dekorasyon uygulama ekibinin yanı sıra sanal alemde de kendi bünyemizde yazılımlarımızıda kendimiz yapmaktayız. Bizleri en çok memnun eden yaradılış gereği mükemmel olan insanoğluna en iyi hizmeti vermektir. Bizim müşterilerimiz ve meslektaşlarımız Yapı Sektö

ev tadilatı, daire tadilatı, ev dekorasyonu, mutfak tadilatı, mutfak yenileme, mutfak dekorasyonu, b

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Genel Dekorasyon ve Tadilat Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir