08502238612

Bahçeşehir - İstanbul

Expo Global Fuarcılık 1994 yılından beridir Türkiye'de fuar ve yurtdışı medya sektöründe çalışan tecrübe sahibi bir ekip tarafından 2010 yılında kurulmuştur.

2 Farklı ekibimiz ile birbirini tamamlayan 2 farklı iş kolunda tüm Türk firmalarına hizmet vermekteyiz.

Uluslararası medya ekibi Türkiye'nin en iyi markalarına ve en büyük yerli reklam ajanslarına yurtdışında; outdoor, tv, radyo, gazete, dergi başta olmak üzere tüm reklam mecralarında satınalma hizmetleri vermektedir. Daha detaylı bilgi için websitemizi ziyaret edebilirsiniz ; www.egmedya.com

Fuarlar bölümü olarak; hedef pazarlarda ülkelerinin sektörlerinde en iyi fuarlarının Türkiye resmi temsilciliğini yapmaktayız. Birlikte çalıştığımız organizatörler ülkelerinin en başarılı önde gelen fuar şirketleridir. Sadece başarısı kanıtlanmış ve uluslararası bir çok firmaların katıldığı fuarların Türkiye temsilciliğini yapmaktayız.

Türkiye satışını üstlendiğimiz fuarlar için nakliye-gümrükleme ve turizm hizmetleri de vererek katılımcılarımızın fuar yükünü minimuma indirmekteyiz.

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda farklı pazar arayışlarımızı sürdürmekte ve sürekli güncellemekteyiz.

Her fuarın değil! inandığımız, doğru pazarda doğru fuarın temsilcisi olmak ve sizlere; fayda sağlayacak fuarı sunmak birinci önceliğimizdir.

Expo Global Fuarcılık olarak,

Vizyonumuz; Uluslararası fuarcılık sektöründe temsilcisi olduğumuz başarılı fuarlar ile sizlerin ihtiyaçlarını en ön planda tutup kaliteli hizmeti sunan öncü bir şirket olmak...

Misyonumuz; Türkiye'deki pazar payımızı sürekli arttırırken, ölçümlenmiş m&

fuar, yurtdışı fuar, fuar organizatör, dubai fuar, almanya fuar

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Expo Global Fuarcılık Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir