03122196255

 

0532446505

Mustafa Kemal Mah. 2126. Sok. No:4/10

FarmaToys olarak;

Sağlıklı Ahşap oyuncaklar ve zeka,strateji oyunlarının e-ticaret-toptan ve perakende satışını yapmaktayız. Bu zeka oyunları ve oyuncaklar ile yurtdışından ülkemize gelen kanserojen ürünlere karşı ülkemizde ürettiğimiz Sağlıklı Ahşap ve Zeka geliştirici oyuncaklarımızı satışa sunmaktayız.

 

Çocuklarının bedensel ve Zihinsel gelişimine önem veren anne-baba ve diğer aile fertlerini Doğal Sağlıklı Ahşap Oyuncaklarımızla çocuklarının gelişimine katkı sağlamaktayız.

 

Ülkemiz sınırları içerisinde satışı yapılan sağlığa zararlı oyuncaklara alternatif olarak, sağlıklı ahşap oyuncak ve ahşap zeka-strateji oyunlarını tüketiciye sunarak, çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde bedensel ve zihinsel gelişimlerini tamamlamasını hedefliyoruz.

 

*Oyuncaklarımızın güvenilirliği ve sağlıklı olması sertifikaları ile belgelenmiştir. Boyalarımız SGS tarafından, kalitemiz TÜV tarafından tescillenmiştir.

 

*Tüm boyalarımız; su bazlı, organik ve DIN EN 71-3 standartlarına uygun boyalardır. Çocuk sağlığına hiçbir zararı yoktur.

 

*Çocuklarımız için; Tanıma-Algılama ve Denge Konsantrasyonunu Geliştirici. Bilişsel Gelişim, Psiko-Motor Gelişim, Sosyal Duygusal Gelişim, Özbakım Becerisi ve Dil Gelişimine Katkı Sağlayan Tamamen Yerli Oyuncaklardır.

oyuncak, ahşap oyuncak, sağlıklı oyuncak, zeka oyunları, strateji oyunları, oyuncak satın al, doğal

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Canberk Araç Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir