2242505014

Fayasoft günümüzün ve geleceğin teknolojilerini yakından takip ederek, sanayinin ihtiyaç duyduğu teknik ve bilimsel desteği vermek amacı ile kurulmuştur. Değişimin ve Gelişimin önemini kavramış, kendini geliştiren, alanında uzmanlaşmış, zamanı ve krizi iyi yönetebilen ve en önemlisi kendisini ifade edebilen üretken, gelişime ve değişime açık bireyler yetiştirerek Düzenlediği eğitim faaliyetleri ile de ülkemizin ve sanayimizin ihtiyaç duyduğu kaliteli iş gücüne sahip teknik eleman ihtiyacına katkıda bulunmayı hedeflemiştir.

Fayasoft sahip olduğu yetkinlikler ile eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunan Bir başka anlamda ise sanayinin başvurduğu Bilgisayarlı Teknik Eğitim Merkezlerinden birisidir.
 

İş yazılımları ve teknolojileri konusunda hem bireylere, hem de kurumlara eğitim veren Fayasoft bilişim eğitimlerini başarıyla tamamlayanlar önde gelen kuruluşlardan uluslararası sertifika almaya hak kazanırlar.

Esnek vardiyalı sistemde çalışanlara yönelik programlar, mesai saatlerini engellemeyen ders saatleri, üniversiteli gençlere özel gruplar ve ders saatleri ile her kesime hitap eden çözümlerimiz ile yanınızdayız. Fayasoft yönetim kadrosu ve eğitmenleri olarak, daha üretken ve etkin kurumlar oluşturabilecek iyi eğitimli profesyoneller yetiştirebilmek için sizleri Fayasoft Bilişim Eğitim ofisimize bekliyoruz.   

FAYASOFT İLE GELECEĞİNİZE YÖN VERİN 

autocad, catia, solidworks, ileri excel

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

FAYASOFT Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir