0532 697 54 04

karataş 2 bölge

gaziantep ve civarı olan  kentlerde profesyonel işinde  uzman ekip kadromuz ile sizlere  beton,kalıp,iskele  inşaat sektöründe hizmet vermekteyiz.  Antepinsaatyapı genellikle konut yapıları konusunda deneyimli inşaat mühendisi ve uzmanlar kontrolünde inşaat ekiplerimiz disiplinli ve düzenli çalışmalarıyla iş programında belirlenen süreler içerisinde taahhüt ettiğimiz işleri standartlara ve projelerine uygun en son inşaat teknikleri kullanılarak yapmaktadırlar.

Yapılacak işin büyüklüğüne ve teknik özelliklerine uygun her türlü inşaat malzemesi ekipman ve iş günü işin gecikme olmaksızın sürdürülmesi için şantiyeye ulaştırılmaktadır.
Şantiye yerleşimimiz iş güvenliği ve işçi sağlığına uygun şartlarda hazırlanıp çalışanların yaşam ve çalışma şartları güvence altına alınmaktadır.

Çalışmalarımız esnasında çevre ile ilgili şartlar kontrol edilip, gerekli önlemler alınarak çevre düzeninin yapılan işten olumsuz etkilenmemesine maksimum özen gösterilmektedir.
Yükleniciliğini üstlendiğimiz inşaat işlerine ait mimari bunun yanı sıra statik projeler tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır.Bu da inşaat yatırım maliyetlerinde ciddi bir tasarruf sağlamaktadır.

 

antep inşaat yapı,gaziantep inşaat firmaları

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

gaziantep inşaat yapı Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir