Güzeller Mah. Doğan Cd. No:36/C Gebze / KOCAELİ

Marmara Kimya, kimyasallar-endüstriyel temizlik ve hijyen  ürünleri ile sarf malzemelerinin pazarlanmasında ülkemizin sanayi başkenti kabul edilen Gebze'de faaliyet gösteren bir kuruluştur. 
 

Gebze endüstriyel temizlik konusunda firmamız her türlü ürünü tedarik edebilmektedir. Gebze bölgesinde firmaların en çok ihtiyaç duydukları temizlik ürünlerini firmamız müşteri memnuniyetini gözeterek en hızlı şekilde temin etmektedir. Endüstriyel temizlik firmaların bütçe ayırmak zorunda kaldıkları bir durum olmaktan çıkmış bulunmaktadır. Sağlamış olduğumuz en iyi ve en etkin ürünler ile firmalar gebze endüstriyel temizlik konusunu kendi bünyesinde çözümlemektedir. Firmamız etkin olarak gebze organize, tuzla organize, tuzla deri sanayi, dilovası bölgesi, kocaeli merkez ve çevresindeki bölgeler etkin bir şekilde hizmet sağlamaktadır. 

Çalıştığımız firmalara belirli zamanlarda ziyaretler yaparak anket ve müşteri memnuniyeti durumlarını ölçmekteyiz. Siparişi alınan ürünler en kısa sürede hazırlanarak müşterimizin istemiş olduğu adrese teslim edilmektedir. Gebze bölgesindeki faaliyet göstern bir çok firma gebze endüstriyel temizlik konusunda bizlerden hizmet almaktadır.

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Marmara Kimya Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir