+0216 488 19 36 +0532 495 09 18 +0212 231 22 64 +0232 435

Çifteler cad.no:29/B MERKEZ KARTAL İSTANBUL

Gemici Oglu Nakliyat Kartal

Kurulduğu günden bu ğüne GEMİCİ OGLU EVDEN EVE NAKLIYAT işlerinde her zaman kaliteli ve profesiyonel nakliyat hizmeti sunmayı amaçlayan firmamız,ticari çıkarlardan önce nakliyat hizmetinde profesiyonelie ve müşteri memnuniyete önem verir.

 

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal evden eve nakliyat hizmeti veren biz Gemicioğlu Nakliyat olarak Kartal’ da bulunan en iyi nakliyat firması olduğumuzu iddia ediyoruz. Peki bu iddiamızın bu kadar güçlü olma sebebi nedir diye sormakta olabilirsiniz kendinize ve biz sizleri hiç yormadan cevap vermek istiyoruz bu soruya : 21 yılı aşkın çalışma tecrübemiz ve bizimle çalışan büyük firmalar ile gücümüze her gün güç katmakta ve en iyinin iyisi konuma gelmiş bulunmaktayız.

Taşımacılık olayı sanırsak dışarıdan kolay görünmektedir . Aslında çok zor olan bu sektörde işini iyi yapan ne yazık ki çok az insan vardır ; sizleri çakma nakliyat firmalarına karşı uyarıyoruz. Bizlerin çalışma standartları normalin çok üstünde olmakla birlikte sıcakkanlı ve yüzleri hiçbir zaman sirke satmayacak olan mutlu , profesyonel ekibimizle sizlere mükemmel kalitede hizmet vermekteyiz.

Mevzu bahsimiz taşıma ve nakliyat olunca bu konulara giren her türlü alanda parmağımız bulunmakla birlikte sizlere her türlü sigortayı sunmakta ve en uygun fiyatları siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bizler ile çalışmanız için sebeplerinizi ‘ www.gemicioglunakliyat.com ‘ sitesi içinde ki yazıları okuyarak ve bizimle buradan iletişime geçerek fazlasıyla arttırabilirsiniz. Sizlere güvencenin ve prensipli işin garantisini veriyoruz . Biz Gemicioğlu Nakliyat olmaktan gurur duymakla birlikte bu

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir