0553 927 96 87

 

0553 927 96 87

Valikonağı Caddesi Nişantaşı - Şişli İSTANBUL

2005 yılından bu yana Güzellik & Bakım sektöründe çalışmaktayım. Profesyonel anlamda hem teorik hem pratik tecrübeye sahibim. Cilt tedavileri, epilasyon, kalıcı makyaj, bölgesel incelme işlemleri ile ilgili konsültasyon ve uygulama tecrübesine sahibim.

İşlemlerden önce kişiye uygulanacak uygulamalar hakkında detaylı bilgi verebilme ve gerekli yönlendirmeleri yapabilme yeteneğine sahibim. Cilt hakkında detaylı analizler yapmaktayım ve kişiye medikal anlamda destek sunmaktayım. Kalıcı makyaj üzerine eğitim ve sertifikaya sahibim. Güzellik Uzmanlığı ile ilgili gerekli belgelerim bulunmaktadır. Teorik anlamda cildin yapısı,saçlı deri,cilt derisi üzerine eğitimlerim vardır. Genel anlamda cildin analizini yapabilmekte ve cilt haritasına bakmaktayım.

Kalıcı makyaj ile ilgili teorik ve pratik bilgiye sahibim. Kaş,göz,dudak ve saç bölgelerine uygulamalar yapmaktayım. Uygulama öncesi kişiye detaylı bilgi vererek destek sağlamaktayım.

Gerek görülmediği takdirde sırf maddi çıkar sağlamak adına herhangi bir işlem yapmamaktayım. Fiyatlandırma sistemi piyasa geneli baz alınarak verilir. Yıllar boyu yapılan işlemleri özellikle kişilere destek amaçlı yapmaktayım. Önceliğim herzaman kişinin yapılan her uygulamadan memnun kalması ve geri dönüşünün olumlu olmasıdır.

Epilasyon uygulamalarında, ciltte ve istenmeyen tüylerin olduğu bölgelerde analiz yapmaktayım. Uygun görülmediği,sonuç alınacağını düşünmediğim durumlarda uygulama yapmamaktayım. Epilasyon ile ilgili gerekli teknik ve pratik eğitimlere,sertifikalara sahibim. Eğitimlerimi uzman doktorlar ile birlikte gerçekleştirip,pratiğe döküp,daha sağlıklı sonuçlar elde etmek adına kendimi geliştirmekteyim.

Yapılan her uygulamayı hijyen koşulları i&c

kalıcı makyaj, epilasyon, lazer epilasyon, cilt bakımı, iğneli epilasyon, kaş kontürü, dudak kontürü

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Gökçece Kalıcı Makyaj & Cilt Bakımı Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir