02125061111

Menderes Mah. Piri Reis Cad. 9/B

1989  yılında tıbbi sarf malzemeleri,hastane demirbaşları, ortopedik ürünler,poliüretan yastık grupları, enjeksiyon yöntemi ile üretilen plastik medikal aparatlar ve anne,bebek ürünleri üretimi konusunda faaliyet göstermek üzere kurulmuş MINION sağlık ürünleri alanında sektörünün başarılı temsilcisi haline gelmiştir.

Ürün portföyünü kuruluşundan itibaren çeşitlendirmeye başlayan firmamız kalitede Avrupa standartlarını yakalamayı kendisine ilke edinmiştir.

Sağlık sektörüne girdiğinden bu yana MINION ismi, yüksek kaliteli ve güvenilir tıbbi ürünlerle birlikte anılmaya başlamış ve sektörün en büyük üreticileri arasına girmiştir.

Yapılan yatırımlarla sürekli büyümeye devam eden MINION Sağlık Ürünleri 3600 m2 alana sahip beş katlı binasında,dört farklı üretim alanını içerisinde barındıran kompleks bir yapıya kavuşarak, pazara yeni medikal ürünler sunmuş olup, ihracatınıda sürekli geliştirerek, Dünyayı saran bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Tüm üretim bölümleri amaca yönelik modern, günümüze uygun makinelerle donatılmış olup, ilgili standartlara ve, yönetmeliklere uygundur, Kalite kontrol bölümleri ile kalitesi devamlı denetim altında tutulmaktadır.

Üretilen kaliteli ürünlerimiz dünyada 34 ayrı ülkeye ihraç olmakta ve bu alanda ülkemize artı katma değer katmaktadır.

Kalite sertifikaları olarak ISO 13485:2003 ve CE 1984 sertifikalarına sahip MINION Sağlık Ürünleri  ecza depoları ve itriyat depoları aracılıyla eczanelere, direkt veya medikaller aracılığıyla da hastanelerin kullanımına sunulmaktadır. 

 

Medikal,Sağlık

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Gözde Tıbbi Malzemeler Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir