02623316487

Ömerağa mh. Fethiye cd. dar sk. Başer İşhanı K. 3

12 yıllık sektör deneyimi, 2 diploma, yüzlerce satış ve kiralama işlemi, emlak-oto, kocaeli ilan, Kocaeli haritaları, Bizim Kocaeli Emlak Sayfaları gibi pek çok çalışmaya sevgili firmam Kocaeli Emlak ve Murat Hamzaoğlu ile imza atma firsatı buldum. Firmamında desteğiyle sektörde farklı bir deneyime yelken açmak amacıyla "Gülender Sargın Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık"  isimli yeni oluşumumda tüm dost ve müşterilerimle çalışmaktan mutluluk duyacağım.

Yoğunluğu sanayi ve işyerleri olmak üzere tüm gayrimenkul alanlarında Kocaeli'nde hizmet vermeye başlayan firmam aynı zamanda KOCAELİ EMLAK BAŞİSKELE DESTEK BİRİMİ olarak da Kocaeli Emlak firmasıyla paralel çalışmaktadır.

12 yıl boyunca sektörde pek çok çalışmaya imza atmış olmak, işimde deneyim yönünden oldukça gelişmemi sağladı.
Başlangıçta "Kocaeli İlan dergisi" ile emlak sektörüne girdim. Kocaeli Emlak firmasında başlayan çalışmam, yine Kocaeli Emlak firmasında "Emlak-Oto" dergisiyle devam etti. Takibinde yerel cep haritalarıyla emlak sektörüne farklı bir renk getirdik. Bölgesel haritalarımızdan sonra kısa bir dönem Emlak sektörünün basın yayın kısmına ara verdik. Yoğunlaşan işlerimiz sırasında önce KEMDER aracılığıyla düzenlenen kurs ile Emlak Sertifikamı aldım takibinde Açıköğretim Fakültesinden sektörümün diplomasını aldım.

Son yıl içerisindeyse yine Kocaeli Emlak Murat Hamzaoğlu ile beraber Bizim Kocaeli gazetesinde emlak sayfalarımız ve emlak danışmanlığımızla sektörümüzün gündemine katkı sağlamaya devam ettik.

Süreç içerisinde yine Kocaeli Emlak firmam ile İnşaat Projelerine satış desteği verdim. Bunlardan bazıları SKYY Carpediem evleri, Kartepe Me

satılık gayrimenkul, kiralık gayrimenkul, inşaat proje satılık, satılık daire, kiralık daire, satılı

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Gülender Sargın Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir