0312 503 18 41

 

0553 077 77 57

Anadolu OSB Mahallesi 13. Cadde No:13 Malıköy Sincan / Ankara

Fabrikaların, üretim tesislerinin   ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunan, sevkiyat kalitesini artıran ve kendini sürekli olarak geliştiren      HC PALET A.Ş  girişimci , yenilikçi ve sorumluluk taşıyan  vizyoner ruhuyla 2015 yılında  kurulmuştur.  
 Ahşap Ambalaj Üretiminde  ISPM 15   yetki sertifikasını alarak  ürünlerini 125 Ülkeye Sorunsuz Olarak sevk etmenin mutluluğunu yaşamaktadır.
         Ahşap Ambalaj  sektöründe başladığı faaliyetlerine; kısa sürede lojistik, nakliye, Mobilya  kereste üretim alanlarını da ekleyerek bir Şirketler Grubu haline gelmiştir,
         HC PALET A.Ş , geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında  Ahşap Ambalaj Üretimi, Yerinde Paketleme Hizmetiyle  birçok farklı projenin güvenle ve titizlikle sevkine  imza atmıştır.
         Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve HC PALET A.Ş, Ahşap Ambalaj sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.
          Şirketimiz, bugün 20 yi aşkın teknik ve idari kadrosuyla yaklaşık 60  kişiye istihdam olanağı sağlarken, her geçen gün büyüyen sermayesi, makine parkı ve taşımacılık filosu ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.
         HC PALET A.Ş, insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla en büyük yatırımlarını UKRAYNA da yapmış, gösterdiği üstün başarılarla dünyanın dört bir tarafından gelen dev kuruluşların arasından sıyrılarak üst sıralar

03125031841

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç

HC PALET A.Ş. Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir