05332530109

 

05332530109

Cevizlik Mah. Hat Boyu Çıkışı Sok. No:10 Paşalar İş Hanı Kat:4-5 D:18 Bakırköy Meydan, Bakırköy İSTANBUL

DANS POINT Dans Kursu “Hem eğlen, hem dans et” felsefesiyle yola çıkan Dans Point, hayatı daha eğlenceli kılarken yeni evlenecek çiftlerinde hayallerini gerçekleştiriyor. Evlenecek çiftleri en çok tercih edilen türlerle buluşturan marka, aynı zamanda çiftlerin evlilik heyecanını biraz olsun azaltıyor ve yoğun koşuşturmalarına keyifli mola vermesini sağlıyor.

Dans Point düğün dansı kursu İstanbul’un en işlek noktaları olan Bakırköy ve Taksim’de yer alıyor ve herkesin derslere rahatlıkla ulaşabilmesine imkân veriyor. Düğün dansı kursunun gerçekleştirildiği sınıflar ise tüm ihtiyaçlar düşünülerek hazırlanmış durumda. Hijyenik şartların düşünülerek hazırlandığı kurs, parke zeminli sınıflarıyla ve keyifli yaşam alanlarıyla herkese hitap ediyor.

Evlenecek çiftler için özel koreografiler hazırlayan ve hızlandırılmış eğitim veren Dans Point, çiftlerin bu tutkusuna devam etmelerini tavsiye ediyor. Daha önce denemediği türlerden birini öğrenmeleri ve yeni yaşamlarına dans ederek devam etmeleri yeni yaşamlarının çok daha eğlenceli kılacak ve sosyal ortamlarını da zenginleştirecektir.

Dans Point faaliyetleri:
Eğitimler
Latin geceleri
Özel koreografiler
Düğün dansı ve gösteri koreografileri
Özel günler için gösteriler
Latin parti organizasyonları
Malzeme satışı (ayakkabıları, kıyafetleri...vs)

Neden Dans Point?
Dans Point dans kursu, çünkü; günlük yaşantının stresini atabilme ümidi ile bizden yardım isteyenlere, “öğretmen – öğrenci” ilişkisinin ağırlıklı olduğu klişe ders profilinden uzak, dansı sevdirmenin ve memnuniyeti arttırmanın yollarının daimi olarak arandığı ve

düğün dans kursu, düğün dansı, düğün dans kursu fiyatları, zeybek kursu, harmandalı kursu, reyhani k

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Düğün Dans Kursu Bakırköy Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir