02164417452

 

02164417452

Zümrüt evler Mahallesi keskin No:22 Maltepe İstanbul

Tesisatlar yaşam alanlarının ve çalışma ortamlarının konforunu, güvenliğini, modernliğini, kalitesini ve kullanışlılığını doğrudan etkilemektedir. Başta su olmak üzere çeşitli akışkanların bir noktadan başka bir noktaya aktarılmasını ve kullanılmasını sağlayan tesisatlar aynı zamanda yasalara, yönetmeliklere uygun olmalı, her yapının proje detaylarına göre ayarlanıp kurulmalıdır.

Tesisat sistemleri alanında sürekli yeni gelişmeler olmakta, çağın imkanları ile birlikte sürekli daha kullanışlı, daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü tesisat sistemleri arayışı devam etmektedir. Bütün bunlara yerinde ve zamanında sahip olmak için profesyonel destek alınması gerekli olup Efor Tesisat Mühendislik firmamız tam da bu noktada her türlü desteği sağlamaya hazırdır.

Firma olarak yılların bilgi, birikim, deneyim ve eğitimini bir arada sunuyoruz. Bütün yaşam alanları ve çalışma ortamları için proje çiziminden son uygulamaya kadar yardımcı oluyor, pek çok farklı tesisat sistemine dair çözümlerimizle güvenilir iş ortağınız oluyoruz.

Kaliteli ve Güvenli Tesisat Sistemleri

Efor Tesisat Mühendislikolarak tesisat sistemlerinin projelendirilmesinde görev alıyoruz. İşyerleri ya da konutlar fark etmeksizin her türlü binanın temiz su tesisatı, kazan tesisatı, doğalgaz tesisatı, merkezi ısıtma sistemleri gibi ihtiyaçların projelerini hazırlıyoruz.

İnşaat şantiyesi sıhhi tesisat hizmetlerimiz ile şantiyelerde ihtiyaç olan tesisatları kullanıma hazırlıyoruz. Yeni yapılan bütün binaların, iş yerlerinin, fabrikaların tesisat sistemlerini projeye göre döşüyor, güvenli biçimde kullanıma hazır ediyoruz.

02164417452

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

imaj tesisat Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir