+90 212 219 09 08

Merkez Mh. Büyükdere Cad. Damla Apt. No:21/3 Şişli/İST.Büyükdere Caddesi Cevahir AVM

Alpdent Dental Group, benzer malzemeleri kullanarak aynı kalitede hizmet vermeyi amaçlayan üye klinikleri ile tüm Türkiye’de 2009 yılından beri, ağız ve diş sağlığı hizmeti veren kurumsal diş klinikleri grubudur.

 

Genel merkezi İstanbul’da olan Alpdent Dental Group’un birincil önceliği, tedavi kalitesi ve hasta memnuniyetidir. Sunulan tedavi kalitesini kontrol amaçlı denetimler ile üye klinikleriyle devamlı yakın ilişki içerisindedir.

 

Kliniklerin verdiği tedavi hizmetinin, hem tıbbi hem de genel kalitesini değerlendirebilmek amacıyla, yönlendirilen her hastaya geri dönüşüm anketi hazırlanır ve bu anket sonuçlarına göre üye klinikler için bir puanlama yapılır.

 

Alpdent Dental Group, hastaları ile yaptığı geri dönüşüm anketlerinden yüksek puan almış klinikleri üye klinik bünyesine kabul eder ve yine hasta yönlendirmesini, geri dönüşüm anketlerinden yüksek puan alan klinikleri tercih ederek yapar.

 

İhtiyacınız olan tedavi türüne ve tedavi olmak istediğiniz şehre göre size en uygun kliniğe yönlendirilebilmeniz için Alpdent Dental Group’u aramanız yeterli olacaktır.

 

Alpdent Dental Group’un tüm üye kliniklerinde, ilk muayene ücretsizdir.

implant, implant tedavisi, ortodonti, diş teli, kanal tedavisi

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Alpdent Dental Group Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir