444 3 192

Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Cad. Uğur Apt.no:73 Daire: 4 Kadıköy İSTANBUL

İnanç Turizm; Hac ve Umre turları alanlarında 5+ yıldızlı hizmet veren sektörün lider acenataları arasındadır. Ayrıcalıklı ve kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiş, yüksek müşteri memnuniyeti oranlarını başarıyla yakalamış, işine her zaman saygı göstermiş ve tüm bunları bir standart haline getirmiştir. Samimi ve alanında uzman ekibimiz; gerek Türkiyede, gerek Mekke ve Medinede bu anlamda hizmet etmeye yetkili, donanımlı ve hazırdır.

Kalite politikamız bizim en değerli yapı taşlarımızdandır. Otel seçimlerinden, araç seçimlerine, rehberlerimizden, değerli Hocalarımıza, havayolu tercihlerimizden, ayrıcalıklı hizmetlerimize kadar İnanç Tur müşterileri kendilerini her zaman ayrıcalıklı hissedecektir. Çünkü bizi tercih eden her müşterimizin; doğru tercih yaptığını hissetmesi ve yıllara dayanan samimi ilişkiler kurabilmemiz bizim birinci hedefimizdir. Bu bizim en büyük kazancımızdır. 

İnanç Tur çalışanları; Bu kurumda müşteriler için ve müşteriler sayesinde var olduğunu bilir. Müşterilerin, kendilerini değerli hissetmek istediğini bilir. Müşterileri tanımak, müşterilerin özelliklerini, ihtiyaç ve beklentilerini anlamak için çaba gösterir.Müşterileri ile uzun vadeli, her iki taraf açısından da adil ve kazandıran bir ilişki kurmayı hedefler. Sadece hizmetlerin satışı sırasında değil, müşterinin firmamız ile tüm ilişkisi süresince kaliteli hizmet sunar.

umre, umre turları, umre fiyatları, umre organizasyon, hac, uçak bileti, 5 yıldız umre

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

İnanç Turizm Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir