05434546484

 

05434546484

Çiftlik Mahallesi, Hakkı Bey Sokak 117/2 İlkadım / SAMSUN

İrem Kayır Psikolojik danışmanlık merkezi Samsun da 2017 yılında kurulmuş ve faaliyete başlamıştır. Kuruluş amacı psikolojik danışma ve rehberlik alanında profesyonel hizmet vermektir.
 İnsanların “psikolojik danışmanın” önemini anlamasını, ve yaşamlarında ne denli değişime yol açabileceği ile ilgili farkındalık oluşturma amacı ile hizmet vermektedir.
Psikolojik danışma hizmetine başvuru sürecinde insanların zihinlerinde çeşitli engeller oluşmaktadır; Çevrenin tepkisinden korku, Ekonomik sebepler, Kişinin psikolojik destek sürecine yönelik ön yargıları gibi birçok sebeple psikolojik yardımı reddetmektedir. Samsun psikolojik danışmanlık hizmeti bir öğüt verme ve bireyin yerine karar verme, karar alma  hizmeti değildir.
Samsun İrem Kayır Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak biz; Bireyin yaşamı ile ilgili sorumluluklarını alabilmesi, yaşadığı problemlerle ilgili farkındalığa ulaşmasını, İç görü sahibi olmasını, Danışanın yaşadığı problemlere yönelik çözüm odaklı olmasını, Danışanın iletişim kanallarının gelişmesini, Problemlere yönelik bakış açılarının değişmesini, Danışanın potansiyelini tam anlamıyla kullanabilmesini hedeflemekteyiz. Danışma sürecinde esas tuttuğumuz ilkeler; gizlilik, gönüllülük, bireyin seçme özgürlüğü, bireye saygı, koşulsuz kabul, ve farklılıklara saygıdır.
Her bireyin gelişim süreci kendine özgüdür. Bu sebeple bireysel farklılıklara çalışmalarımızda önem veriyor ve bireysel gelişimimizi güncel gelişmeleri takip ederek aktif tutuyoruz.
Samsun İrem Kayır Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi olarak çalışma alanlarımız;
Çocuk, Ergen, Yetişkin Psikoterapisi,
Aile ve Evlilik Danışmanlığı,
Eğitim Danışmanlığı,
Çocuk

05434546484

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

İREM KAYIR UZMAN PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir