05548988089

İstanbul

Dış cephe cam temizliği, dış cephe temizliği konusunda, uzman yeni İş güvenliği yasasına uygun ekibimiz ve ekipmanlarımız, hizmet vermekteyiz.

 

Dış cephe cam temizliği, dış cephe temizliği konusunda, uzman yeni İş güvenliği yasasına uygun ekibimiz ve ekipmanlarımız, profesyonel TSE belgeli kimyasal ürünlerimiz ile hizmet vermekteyiz.
 
Dış cephe camtemizliği ve dış cephe temizliğinde metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyin de cam silme temizlik kimyasalı yüzeye uygun kimyasal olmalıdır.
 
Kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir.
 
Binanızı korozyondan koruyabilmek, cephelerin yağmur, kar ve toza karşı maksimum korumasını sağlayabilmek ve dolayısıyla estetik görünümünü de koruyabilmek. açısından Dış cepheve dış cephe cam temizliği yılda en az iki kez yapılmalıdır.
 
Dış cephecam temizliği ve dış cephe temizliği işini yapan personelin iş sağlığı ve güvenliği bakımından, SGK’lı olması, yüksekte çalışma sertifikası vs gibi gerekli belgelere sahip olması konusunda müşteriye gerekli güven verilmelidir.
 
Sitemizde yer alan  iletişim formlarından  telefon numaralarınızı bırakın uzman müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede arayıp   ücretsiz keşif ekiplerimiz için  sizlerden  ranevu talep etsinler.
 

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

İstanbul Dış Cephe Temizliği Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir