0212 225 20 24

 

05362501001

Cumhuriyet, Ergenekon Cd. 40-42, 34380 Şişli/İstanbul

Organizasyon merkezi başarıya giden yolun hedef belirlemeden geçtiği düşüncesine inanarak, hizmetlerimizin geniş kitlelere ulaşmasını hedefledik. Kuruluşunun ilk yıllarında küçük bir ekip ile yola çıkarak şimdilerde büyük bir aile olmayı başarmış durumdayız. Organizasyon alanında yetenekleriniz firmamız için her zaman çok önemli olmuştur.

Kaliteli ve güvenilir organizasyon anlayışı ile firmamızın ve ekibimizin rehberliğinde organizasyon planınızı oluşturabilirsiniz. Uzman kadromuzun deneyimlerinden faydalanarak yapacağınız organizasyonun  yönünü birlikte belirliyoruz.

Açılış Organizasyonu, temel atma töreni organizasyonu, bayi toplantısı organizasyonu, ürün lansmanı organizasyonu, ödül töreni organizasyonu, fuar organizasyonu, Kongre Seminer organizasyonu, şirket pikniği organizasyonu,Avm Etkinlikleri, konser festival organizasyonu, tekne Organizasyonu, road show & turneler, nostalji Organizasyonu, ramazan etkinlikleri, yılbaşı organizasyonu, motivasyon etkinlikleri, Davet Organizasyonları, mezuniyet töreni organizasyonu, şirket pikniği organizasyonu, kuruluş yıldönümü organizasyonu, düğün organizasyonu, nişan organizasyonu, kına organizasyonu, 23 nisan organizasyonu,baby shower, hastane odası süsleme, evlilik yıldönümü organizasyonu,doğum günü organizasyonu, sünnet organizasyonu, konsept parti organizasyonu, süpriz evlenme teklifi organizasyonu, sevgililer günü organizasyonu daha bir çok alanda profesyonel organizasyonlarımız ile başarılı sonuçlar alıyoruz. 

organizasyon

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Organizasyon Merkezi Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir