JS Jeofizik Hizmetleri ve İleri Teknolojiler Ltd. Şti., Yer bilimleri alanlarında çeşitli alanlarda hizmet veren çok kapsamlı şirkettir.
JS Jeofizik Hizmetleri ve İleri Teknolojileri Ltd'nin ana hedefleri; Çalışma  alanında ,deneyime sahip ve  ileri teknolojiye sahip ilk ve tek Türk şirketidir.
Madencilik araştırmalarında başarılı olan firmamız, jeolojik ve jeofizik teknikleri ve ekipmanları kullanarak projeleri tamamlamak, Altyapı ve üstyapıların ilk projelerinde üretim kullanımında en güvenli yerleşim alanlarının seçiminde ortaya çıkan ilk teknik parametrelerin alınmasına öncülük etmek. Planlanan yatırımlarda doğru ve güvenilir sonuçlar ve analizler yapmak ve böylelikle bütçe giderlerinin gereksiz kılınmasını önlemek ve insan hayatına neden olan büyük tehlikeleri önlemek. Firmamızın temel ilkesidir.
JS Jeofizik Hizmetlerinin ve İleri Teknolojilerin ana hizmet alanları; göller, nehirler ve korunan doğal çevre ile en zor çalışma alanları ve arazi çalışmaları, turistik ve arkeolojik alanlar, tarihi yapıların zemin etütleri, katı atık depolama ve nükleer tayin alanlarının belirlenmesi, çevre ve doğal denge koruması için atık depolama, tıbbi atık depolama, uygun zemin alanları ve boru hatları, tünel, karayolları ve toplu konut alanlarının belirlenmesi gibi çevre projeleri, jeotermal, tatlı su ve tuzlu su kaynaklarının yenilenebilir enerji için çeşitlendirilmesinde belirlenmesi kaynaklar. Kısacası, gelişmiş yeraltı görüntüleme teknikleri ve yapı araştırmalarının izdüşümü ve uygulanması yapılmaktadır.
son yıllarda ülkemizde ve dünyada ihtiyaç duyulan Kentsel dönüşüm projelerinde de firmamız yer almaktadır.
Bu nedenle Jeoteknik çalışmalara son yıllarda firmamı

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

JS JEOFİZİK SERVİSİ VE İLERİ TEKNOLOJİLER LTD.ŞTİ. Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir