02164174587

 

05327236515

İstanbul Kadıköy

Kadıköy Çilingir hizmeti 7/24 olarak servis vermekte olup siz değerli müşterilerimiz için hızlı ve kaliteli hizmet etmektedir. Mekanizma ve Kilit sistemlerinde meydana gelebilecek her türlü soruna etkili çözümler getiriyoruz. dışarıda kaldım ne yapacağım şimdi diye üzülmeyin hemen bizi arayın. Kadıköy acil çilingir hizmetimiz mobil servis aracımızla 15 dakika süre içerisinde  açık adreste olacaktır. Kapınızın kilidi bozulduğunda,anahtarınız kapıyı açmadığında,evinize hırsız girdiğinde,çelik kasanızı açamadığınız da oda kapısı kilidi bozulduğunda veya aracınızın anahtarı bozulduğunda bizi arayabilir,servis talep edebilirsiniz.
Kadıköy Çilingir; Çelik kapı kilit sökme, takma hizmetimiz istanbul anadolu yakasında 7/24 saat servis vermektedir. Kale Çelik Kapı Servis, Kale Çelik Kapı Servisi, Kale Çelik Kapı Açma, Kale Çelik Kapı Anahtar Değişimi, Kapı Göbeği Değiştirme, Kale Çelik Kapı Sökme ve Montaj işleri, Kale Çelik Kapı Kilit Değiştirme veya ikinci kilit montajı, Kale Çelik Kapı Tamiri yapılır. Kapılarınızı itina ile güçlendiriyoruz ve sizleri olası kötü durumlardan koruyoruz. Bırakın kapınızı Kadıköy Çilingir servisi baştan yaratsın. Kadıköy Oto Çilingir Servisi

Her marka araçlarınızı bizzat ekiplerimiz tarafından zarar vermeden açmaktayız. Aracınızı her çilingir firmasına emanet etmeyiniz. İçlerinde para için bu işi yapanlar var asla paranızı korsan ve işi bilmeyen acemilere bırakmayın. Arayın arabanızı Kadıköy oto açma servisimiz açsın size teslim etsin.
Servis Verdiğimiz Oto Markaları ve Hizmetlerimiz

Alfa Romeo Çilingir
Aston Martin Çilingir
Audi

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Kadıköy Çilingir Anahtarcı Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir