05422041686

Zerdalilik Mahallesi Balıkçıoğlu Caddesi Melek Motorcu Apartmanı No 32 Kat :4 Daire 11 Muratpaşa/ Antalya

Prosistem Güvenlik; Kamera, Alarm ve Diğer Otomasyon sistemleri alaninda pazarlama faaliyeti göstermekte olan,genç, modern ve kusursuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firmayız.
Amacımız, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen kalite anlayışı önceliğinde, teknik kapasite ve teknik kadromuz ile, teknolojiyi yakından takip ederek isteklerinize anında cevap verebilmek, sorunsuz, güvenli, huzurlu ve ekonomik ürünleri sizlere sağlamaktır.
Satış ve satış sonrası en iyi hizmet için var gücümüzle çalışmak, %100 müşteri memnuniyetini sağlayarak, kalıcı, güvenilir ve aranan bir firma olma yolundaki hedefimize ulaşmaktır.

Prosistem Güvenlik; ailesi olarak sizlere her zaman teknoloji ve tasarım alanında bir adım önde olmayı, kaliteli hizmeti satın almanın tarifsiz huzurunu yaşatmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz; Alarm, Kamera ve Genel Güvenlik Sistemleri faaliyetlerimizle müşterilerimizin farklı talep ve ihtiyaçlarına uygun, kaliteli ve ekonomik ürünler sunmak ve bu ürünleri teslim süresinden sonra teknik destek vermek.

Vizyonumuz; Yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün ve satış sonrası hizmet kalitemizi sürekli artırmaktır. Ayrıca, yeni ürünlerimiz ile müşterilerimizin isteklerine en uygun çözümleri sağlamaktır.
Müşteri portföyümüz; en küçük iş yeri, ev, atölye dahil, sanayi kuruluşu, alışveriş merkezi, sinema, hastane gibi çok daha geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Amacımız işletmelere ve konutlara anahtar teslimi projeler üretmektir. Satış sonrası hizmetlerimiz, Yıllık bakım anlaşmaları, Servis ve Alarm Haber Alma Merkezi hizmetleri tüm müşterilerimize kesintisiz ve hızlı bir şekilde v

güvenlik sistemleri, kamera antalya, alarm sistemleri antalya, güvenlik kamera sistemkleri

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Kamera Antalya Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir