+902122938257

Merkez: Çamlıca Cad. Mehmetçik Sk. No.11 Büyük Çamlıca, Üsküdar 34676 İstanbul - TÜRKİYEFabrika: Sasalı Mahallesi 46.Sokak No.10 Çiğli 35620 İzmir - TÜRKİYE

1977 Yılında kurulan Nefaset Basım Sanayi, Avrupa, Asya ve Avrasya bölgelerinin sürekli değişen dinamikleri doğrultusunda, boya ve kimya sektöründeki müşterilerinin ihtiyaçlarına tüm disiplinlerde hizmet vermek amacıyla, 2014 yılında köklü bir modernleşme ve yeniden yapılanma projesine girişti. Konsepti, projelendirmesi ve teknolojisi Nefaset Grubu tarafından bizzat gerçekleştirilen ve denetlenen bu yeni “Kartelacım" basım tesisi, en iyiye doğru sürekli ilerleyen çağdaş Renk Pazarlama Araçları ve Kartela Sistemleri'nin Türkiye'deki en gelişmiş örneği olmuştur.

Tüm Renk Kartelası ve Renk Pazarlama Sistemleri ihtiyaçlarınızı tek bir noktada topladık. Avrupada kullanılan en gelişmiş renk kartelası baskı sistemi olan "Hi-Print" teknolojisi ile Direkt Boyalarınız kullanılarak üretim yapıyoruz. Değerleri sürekli analiz ederek, renk sapmalarını en düşük toleransta tutuyoruz.

Sürdürülebilir Kartela

Büyümeye giden tek yolun, müşterilerimizin faydalandığı sürdürülebilir, yenilikçi ürünler geliştirmekten geçtiğine inanıyoruz. Renk Kartelası üretimlerimizde Eko-premium çözümler ile rekabetçi fiyatlara sahip, pazardaki muadillerinden çok daha fazla çevresel yararı bulunan yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz.

Renkleriniz ile bize yeni bir heyecan katmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

+90-212-293-8257
info@kartelacim.com

Tüm Ürünler

Hammerton Renk Kartelası

İç ve Dış Cephe Renk Kartelası

Kartela Standı

Sentetik Boya Renk Kartelası

Renk Test Kartı

Selülozik Boya Renk Kartelası

CepKartela Mobil Uygulama

Yelpaze Tipi Renk Kartela

Kartela, Boya Kartelası, Yelpaze Kartela, Tintometrik Kartela, Tinting Kartela, Selülozik Kartela, K

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

KARTELACIM - Renk Kartelası Üretiminde İhtiyacınız Olan Herşey Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir