0850 888 40 45

KENTPRES Lojistik, yurt içi komple, parsiyel taşımacılık ve depoculuk; başta zincir market tedarikçileri olmak üzere çok sayıda kurumsal firmaya lojistik çözüm ortağı olmuş, hizmet verdiği firmalardan aldığı müşteri memnuniyeti ile her geçen gün sektöründe daha iyi yerlere gelmeyi hedefleyen, her zaman hizmet verdiği firma menfaatleri gözeten, Tecrübeli ve eğitimli personeli, 6000 palet stok hacimli deposu ve  zengin araç filosuyla sektörde emin adımlarla ilerleyen bir firmadır.

     KENTPRES Lojistik, yurt içerisinde bulunan ulusal ve yerel market zincirlerinin (BİM, A101, ŞOK vs.) tedarikçilerine gerek parsiyel gerekse komple taşımada lojistik çözüm ortağı olmakla beraber, bahse konu tedarikçi firmaların sevk ettiği ürünlerin ve sarf malzemelerinin de depolamasını yaparak da hizmet vermektedir. Anadolu’nun her neresinde olursa olsun tedarikçi firmanın ürünlerini MANİSA merkezdeki deposuna alıp profesyonel ekibi ile yapılan operasyonla tedarikçi firmaların ürünlerini zamanında ve taşımaya uygun şekilde teslimatını yapar ve her aşamasını da zamanında firmayı bilgilendirir. Hizmet verdiğimiz firmaların bölgelerdeki boş kap, iade ve paletlerini de bölgelerden alıp adreslerine teslimatını yapmaktayız.

KENTPRES Lojistik; deposunda depolamanın haricinde; tedarikçi firmaların gerek ithal ettiği ürünleri gerekse fabrikasından dökme gönderdiği ürünleri elleşleme yaparak palete dizerek sevkiyata hazır hale getirme hizmeti de vermektedir.

LOJİSTİK

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

KENTPRES TAŞIMACILIK SAN TİC LTD ŞTİ Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir