2125880868

 

5332564870

Şehremini Mahallesi Kızılelma CaddesiVelet Çelebi Sokak No: 10A Fındıkzade Fatih IstanbuL

Kıraçtı Resim ve Çerçeve San. Tic. Ltd. Şti. / Kıraçtı Sanat Galerisi olarak 01/01/2007 tarihinde Sanat sektöründe kendi adimiza bir yer acmak icin resmi kimligini alan ve uretiminin %80 ini kendi bünyesinde yapan bir kuruluş olma gururunu o gunden bugune tasiyoruz.

Amacimiz, her zaman iş ortaklarimiz ve müşterilerimiz ile birlikte uzun yillar boyunca çalişmaktir. Bu olağanüstü değil ama sürdürülebilir bir etkidir.

İlkemiz Yaşayan Sanatımızı tüm Sanat severlere ulaştırmaktır…

Kıraçtı Sanat Galerisi nin en büyük kazancı, başarı kriterlerimizi ve hedeflerimizi tam olarak anlamış, benimsemiş ve gerçekleştirmek üzere yoğunlaşan yönetim ve çalışanlarımızdır. Bizim için tarih; geçmişimizi, kim olduğumuzu temsil ediyor; bu da hepimizin asla unutmaması ve hep ders alması gereken bir kavramdır.

Galerimizde Ressam Kıraçtı, Ressam Remzi TAŞKIRAN, Ressam Sebahattin CAMCIOĞLU,  Ressam Bülent YILDIRIM, Ressam Mustafa ELDENIZ, Ressam Faysal ÇAKMAZ, Ressam Weli JEPPAR, Ressam Murat KURT, Ressam Joseph FANİ, Ressam Tamer, Ressam A. Altın, Ressam ve Ressam Alan ın Tabloları daima sergilenmekte olup Ressam Tuncay ŞEVKETOĞLU, Ressam Bülent KILIÇ, Ressam İlhan Kılınç gibi değerli ressamların Tablolarıda yer alabilmekte.

Yağlı Boya tablolarda; Eski İstanbul manzaralarıyla, Anadolu’muzdan eserlerle, Peyzaj, Natürmort, Nü, Oryantalist, Modern eserler göze çarpmaktadır.

Dijital baskıda; Zirvedikelirin tercihi HP Dizayn makinalarımızla Evlerinizi, İş yerlerinizi, Restaurantlarınızı, Otelinizi vs.. daha cazip ve estetikle buluşturmaya karar verdik. Her ebat Canvas üzerine, Naturel Kağıt, Saten Fotoğraf Kağıt ve birçok iç mekan kağıt ve bezler ü

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Kıraçtı Sanat Galerisi LTD.ŞTİ. Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir