05327014616

Altın Sok. No: 28

Firmamız İstanbul’un her bölgesinde kiralık vinç hizmeti vermektedir. İstanbul Avrupa yakası vinç kiralama konusunda bilinen bir firma olan Canbey Vinç, sektörde bir çok projeyi başarıyla tamamlamıştır. Sepetli, mobil ve kancalı vinç gibi bir çok vinç çeşidiyle hizmetlerine devam eden firmamız, kaliteli hizmeti ekonomik maliyetlerle sizlere ulaştırıyor. Bağcılar kiralık vinç hizmeti başta olmak üzere tüm İstanbul ilçe ve semtlerine 7/24 vinç kiralama hizmetleri veriyoruz.

Vinç kiralama hizmeti almak için uygun kiralık mobil vinç ve sepetli vinç kiralama fiyatları ile bilinen Canbey Vinç Kiralama İstanbul firmasını arayınız.

Vinç kiralama hizmetleri sağlamakta olan firmamız yılların deneyimi ile bu hizmetleri veriyor. Haliyle kaliteden de asla ödün vermeyen bir çalışma prensibi benimsemektedir. Sizler de dilediğiniz zaman rahatlıkla bu deneyimlerden yararlanabilir ve kaliteli araçlar ile işlerinizin kısa bir süre içerisinde tamamlanmasına yardımcı olabilirsiniz. Tüm bu hizmetleri uygun ödeme koşulları ile alabilirsiniz.

kiralık vinç

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

İstanbul Canbey Kiralık Vinç Servisi Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir