0216 504 45 83

Veysel Karani Mah, Çolakoğlu Sok, Rings Residence Kat:6 D:108, Sancaktepe - İSTANBUL


Yatırım Aralığı
150.000,00 - 200.000,00 TL Ülkesi
Türkiye (2016) Faaliyet Alanı
Kırtasiye ve Benzer Ürünler

İşleyiş
Franchise ilişkisi kapsamındaki kural ve görevlerin bütününü tanımlar. Faaliyet konusu perakendecilik işinin yer seçimi, kurulması, işletme prosedürü satış teknikleri, markaların kullanımı, personelinin eğitimi, işletmenin denetimi, franchise anlaşması gibi konular belirlenir.

Anahtar teslimi için ise A dan Z ye bir mağazada olması gereken tüm ihtiyaçlar ile birlikte franchise alan kişiye teslim edilmesidir.

Aranan Yer ve Bölge Tanımı
Kırtasiyen'in büyüme stratejileri doğrultusunda (ilk, orta ve üniversite çevresi, devlet kurumlarına ve hastane çevresine yada ana çadde üstü) bölgelerden seçim yapabileceğiniz gibi bunların dışında bayi açmak istediğiniz alanları da bizimle paylaşabilir, ekibimizden de destek alabilirsiniz.

Aranan İşletmeci Özellikleri
Sunumda başarılı olan Kırtasiyen mağazası adaylarımız için diğer bir önemli aşama eğitim sürecidir. Eğitim aşamasında kendi tecrübelerimizi ve müşteri odaklı satış teknikleri ile siz Kırtasiyen mağazası adaylarımıza eğitim vermekteyiz. Kırtasiyen sistemini öğrenmenizi, yapılacak uygulamalarda başarılı olmanızı ve tüm bunları kendi mağazalarınızda uygulamanızı bekliyor olacağız.

kırtasiye ofis kırtasiyen franchise

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Kırtasiyen Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir