0212 876 08 88

Yakuplu Mahallesi Önder Caddesi No:6 Beylikdüzü / İstanbul

Teknolojinin ilerlemesi ile klimalar elbette ki yaz ayları kadar olmasa da, artık kış döneminde de kullanılmaktadırlar. Klimaların gelişen teknoloji ile enerji tasarrufları iyice yükselmiş A plus özelliklerine sahip, inverter klimalar gibi farklı teknolojiler ile verimin artırılması, klimaları iyice cazip hale getirmiştir. 

Klimaların enerji tasarruflarının devamı ve ortam havasının kalitesi için bakımlarının aksatılmadan yetkili servisince yapılması gereklidir. Klimanın çalışması, havamızın temizliği ve sağlığımız için klima bakımları çok önemlidir. Bakımsız klima hasta eder mi? Makalemizi ve klima bakımı, klima arıza kodları, klima çeşitleri, klima servis fiyatları, inverter klima çalışması gibi her türlü servis bilgilerini www.klimaonarimservisi.com adresimizi ziyaret ederek okuya bilirsiniz.

Askaya klima olarak, İstanbul da her ilçe ve bölgeye klima servis hizmeti sunmaktayız. Online olarak da klimaonarimservisi.com dan servis talep formu doldura bilirsiniz. Arçelik klima, Mitsubishi klima, Beko klima, Vestel klima, Daikin klima, Toshiba klima gibi tanınmış klima markalarının da olduğu 18 farklı markanın, klima bakım onarım ve montaj servisliğini yapmaktayız. Tel: 876 0 888

Klima servisi, servis fiyatları, Arçelik klima, Mitsubishi klima, inverter, klima montaj, montaj fiy

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Askaya Klima Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir