0274 614 19 69

 

0 546 614 19 70

Gaybiefendi Mh, Atatürk Blv. Bayındır Apt. 91-C Kütahya

Kütahya Çene Cerrahi ve Diş Hekimliği Uzm. Dr. M. Taha Yaşar ve Uzm. Dr. Aytaç Yaşar tarafından 2016 yılında kurulmuştur. 2017 yılında Diş Hekimi Süleyman Kabal'ın katılımıyla kliniğimiz gelişimine devam etmiştir.

Kliniğimiz; bölgemizde yapılamayan tedaviler sebebiyle farklı illere yönlendirilen hastalarımızın tedavisinin kendi ilimiz dahilinde, en yüksek standartlarda yapılmasını amaçlamaktadır. Sizlerin de desteğiyle Kütahya Çene Cerrahi ve Diş Hekimliği, güçlenerek yoluna devam etmektedir.

Vücutta ağrısı en çekilmez bölgelerden biri ağız ve diş bölgesidir. Aynı zamanda tedavi edilmeyen ağız ve diş problemleri farklı hastalıklara yol açabilir, diş kaybı, diş eti hastalıkları, ağız içi hastalıklarına sebep olabilir. En çok kullandığımız vücut bölümlerimizden biri olan ağız ve diş bölgesi için sorunların giderilmesinde ve tedavi edilmesinde uzman bir hekim ya da klinikten hizmet almak büyük önem taşır. Aksi durumlarda sonuçlar geri dönülmez bir hale dönüşebilir, mevcut şikayetleriniz katlanarak artmaya devam edebilir.
https://klinik43.com

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç

Klinik 43 Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir