02623311569

Kadıköy Mah. Reşit Paşa Sok. No:28 İzmit

Kombi bakımı uzmanlık isteyen bir iştir. Kombiler su, elektrik ve doğalgazla çalışan cihazlar olduğundan evimizde kullandığımız eşyalar arasında en tehlikeli olanıdır. Bu yüzden her yıl mutlaka kombi bakımı yapılması uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Firmamız Kocaeli bölgesinde TSE belgeli olup, yapmış olduğu hizmetin arkasında durarak Kocaeli’nin en güvenilir kombi servisi olma ünvanını korumaktadır. Firmamız kombi servisi,  kombi tamiri, kombi bakımı, kombi satışı ve kombi montajı hizmetlerini standartlara uygun olarak gerçekleştirmektedir.
Kombi ve petek sistemimiz kapalı devre sistemler olduğundan içerisindeki su zaman içerisinde çamurlaşma, kireçlenme ve pislenme gibi olumsuz durumlara maruz kalmaktadır. Kombi tesisatındaki su aynı zamanda kombi içerisinden de geçtiği için kombi ana eşanjöründe, pompada arızalara yol açmaktadır. Kombiler içerideki suyu ısıtarak kullandığından, ısınan suyunda kireçlendiğinden ana eşanjörde ve peteklerde kireçlenme olacağından mutlaka özel kimyasal ve makine ile temizlenmelidir. Buna örnek verecek olursak çaydanlıklarımızda zaman içerisinde oluşan kireçlenmeyi söyleyebiliriz.
Periyodik kombi bakımı ve petek temizliği iki yılda bir kez yapılması gerekmektedir. Hem doğalgaz faturasından tasarruf etmemizi sağlar hem de kombimizin kullanım ömrünü uzatmaktadır. Kocaeli bölgesinde kombi bakımı ve petek temizliği için firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız hakkında detaylı bilgiyi http://www.arkomkombi.com adresinden öğrenebilir ayrıca soru ve görüşleriniz için ise 0262 331 15 69 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz. Unutmayınız ki kombi bakımı ve petek temizliği uzman kişi ve kurumlar tarafından yapılmalıdır. Böylelikle hem can güvenliğinizi hem de mal güvenliğinizi korumuş olu

kombi servisi, petek temizliği, kombi tamiri, kombi bakımı, kombi satışı, kombi montajı, klima monta

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Arkom Kombi ve Klima Teknik Servisi Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir