0 212 286 05 50

 

0 532 276 76 91

Atatürk Oto Sanayi Sitesi. 2. Kısım 9. Sokak No: 301-302 Maslak | İstanbul

Hakkımızda 

Konak Oto ailesi olarak tecrübemiz ve deneyimli servis çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz. 23 senelik tecrübe ile Land Rover servisi olarak en son teknolojiye uygun sistem ve ürünleri kullanarak aracınızın bakım ve onarımlarını gerçekleştirmeye ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini sürdürmeye devam ediyoruz.

  Misyonumuz

Misyonumuz; tecrübelerimizle, yenilikleri takip etmemiz ve verimli çalışmamızla koşulsuz müşteri memnuniyeti yaratmaktır. Şirketinden ve yaptığı işlerden memnun çalışanlara sahip olmaktır. Bulunduğumuz çevreye ve topluma değer katmaktır. Müşterilerimiz ve tüm iş ortaklarımızın memnuniyet ve güvenlerini ön planda tutarak, kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, servis hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmaktır.

  Vizyonumuz

Vizyonumuz; sürekli gelişimi, değişimi ve yenilikçiliği benimseyen, çalışanları ve kurumsal yapısıyla çevresine güven veren bir şirketi olmaktır. Müşterilerimize, araçlarını güvenilir ve kaliteli bir servise emanet etmenin verdiği huzuru devam ettirmektir. Kaliteli hizmet ile birlikte insana ve çevreye saygılı olmaktır. Mevcut çalışma şartlarını ve kendimizi sürekli geliştirmektir.

konak oto, maslak, sanayi, land rover, atatürk oto sanayi land rover, range rover, freelander, vogue

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Konak Oto Land Rover Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir