04625001010

 

05321393930

Çarşı Mah. Esanf Sok. Tabakhane Çarşısı No: 5 Kat 1 / 32 Ortahisar / Trabzon

Trabzon – Rize – Artvin – Gümüşhane – Bayburt – Ordu şehir içi nakiye ve Türkiye Genelei şehirler arası evden eve nakiyat şirketiyiz.

20 yıllık sektör deneyimimiz ile Türkiye’nin her yerine evden eve güvenle nakliyat yapmaktayız. Eşyalarınızı evinizden günvenle demontaj yapıyoruz ve yeni evinizde montajlayarak eşyalarınıza hiçbir zarar gelmemesi için uğraşıyoruz. Aynı zamanda yine de her ihtimale karşı eşyalarınız sigortalıdır. Eşyalarınız anılarınız olduğunu biliyoruz. Bunun için eşyalarınız güvenle ve emek ile taşıyoruz.

Trabzon merkezli şirketimiz başta doğu karadeniz olmak üzere tüm Türkiye Geneli güvenilir evden eve nakliyat yapıyoruz. Bize danışmadan fiyat almadan evinizi taşımayın.

20 yıl önce kurulan firmamız “Trabzon evden eve nakliyat şirketi” Kurşunoğlu Nakiyat olarak; sektör deneyimi sonrası eşyalarınızı daha güvenilir ve sağlam bir şekilde en uygun fiyata taşıyoruz. Hem Trabzon hem Karadeniz bölgesi hem de Türkiye’nin birçok kentine hizmet vermekte olan firmamız gerek iş ahlakı gerekse kaliteli hizmet anlayışı ile çeyrek asıra varan bir süre ile hala ilk gün ki istek ve hırsını tecrübesi ile perçinleştirmiştir. Bize danışmadan evinizi taşımayın. Trabzon Evden Eve nakliyat şirketimiz Kurşunoğlu Nakliyat sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için 7/24 telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. 0532 714 0100 – 0532 139 3930 – bilgi@kursunoglutrabzonevdeneve.com

trabzon evden eve, trabzon evden eve nakliyat, trabzon taşımacılık, trabzon nakliyat, trabzon evden

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Kurşunoğlu Nakliyat Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir