0342 323 85 40

 

05065896263

Cakmak Mah. Sakin Sok No:3 Sehitkamil

1979 yılından bugüne Gaziantep’te toptan ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren KUTLAR AYAKKABICILIK TİC. LTD. ŞTİ kurulduğu günden beri sürekli kendini geliştirmeye adamış bir firma olarak çalışmalarını sürdürmektedir.
Toptan ayakkabı sektöründe gündemi ve trendleri yakından takip etmekte, 1200 m2 kapalı alan, 300 m2 showroom ile hizmetimizi sürdürmekteyiz. Geniş ürün yelpazemizi her geçen gün arttırmakta, müşterilerimize uygun fiyatlı kaliteli ayakkabı satışı hedeflenmektedir.
Bay bayan, çocuk bedenlerinde, merdane zenne, garson patik, filet, bebe gruplarında spor, casual (günlük)terlik, sandalet, babet, bot, topuklu ayakkabı, stiletto, halı saha, krampon, vs. çeşitlerimizle GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL adresinde hizmet vermekteyiz.
KUTLAR AYAKKABICILIK deneyimli kadrosu ile arzu edilen fiyat ve kaliteyi yakalamış TÜRK ayakkabıcılık sektöründe kendini kanıtlamıştır. Satışı yapılan aykkabıların sağlamlığı yanında rahat olmasına büyük özen göstermektedir. Ayakkabıcılık sektöründe yaşanan tüm yenilikleri takip etmekte ve uygulamaktadır. Yenilikci ve gelişimci özelliğinin yanında KUTLAR AYAKKABICILIK için güven ve samimiyet duyarlılığı birinci önceliktir.
 

toptan ayakkabı

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç

Kutlar Ayakkabcılık Sanayi ve Ltd Şti. Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir