0232 632 85 67

Merkez AdresiA: Merkez Mah. Çavuşbaşı Cad. No: 76 Çekmeköy / İstanbulM: kuzeyegegranitmermer@gmail.comFabrika AdresiA: Fevzi Paşa Mah. 1. Sanayi Sit. 6. Sok No: 5 Bergama / İzmirM: kuzeyegegranitmermer@gmail.com

Kuzey Ege Granit

Doğal taş pazarına yeni bir soluk getiren firmamız uzun yıllar önce küçük bir atölye ile iş hayatına başlamış ve butik projelerin uygulamalarını üstlenmiştir.

Zaman içerisinde aldığımız prestijli projeler bizi kurumsallaşma anlamında zorunlu kılmıştır. 2000 li yılların başlarında İstanbul Anadolu Yakasındaki depomuzu kurarak ülkemizin bir çok ilinden tedarik ettiğimiz doğal taşları toptan ve perakende olarak satmaya başladık. Evet bu işi çok sevdik; o kadar çok sevdik ki 2005 senesinde maden sahası içerisinde granit ocağı açtık. Halihazırda rödevanslı olarak çalıştırmaya devam ettiğimiz granit ocağından Türkiye nin dört bir yanına granit küp taş ve granit bordür temini sağlıyoruz.

On yılı aşkın süredir en kaliteli doğal taş ürünlerini siz değerli müşterilerimize uygun fiyat politikası ve en kısa zaman biriminde teslim etme gayreti içerisinde olan firmamız 3000 m2 lik alan üzerinde ürünlerini teşhir etmektedir. Türkiye nin en büyük doğal taş üreticilerinden temin ettiği taşları toptan ve perakende olarak satmakta olan firmamız, tedarik ettiği ürünlerin kalitesi açısından üst düzey hassasiyet göstermektedir.

oluk. bordur. küp taş .

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

KUZEY EGE GRANİT MERMER Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir