2323280059

AOSB 10038 Sokak No:3/B

LAKTO Hayvancılık Teknolojileri, uzman kadrosu, üstün hizmet kalitesi ve hayvancılık sektöründe ürettiği profesyonel çözümler ile sektöre hızlı bir giriş yapmıştır.

4 yıldan fazla süren ve devam eden AR-GE çalışmaları neticesinde ortaya çıkan LAKTO Sağım Teknolojileri, şu anda dünyada hayvan ve meme sağlığı için yapılan tüm keşiflerin gereklerini sağlayacak özellikteki en gelişmiş sağım makinesidir. Patentli teknolojisi önemli üstünlükler taşımaktadır.

Özellikle sağımın en hassas unsurları olan LAKTO-PULS pulsatör ve LAKTO-AK sağım başlığı başvuruları yapılmış patentleriyle birlikte, meme sağlığı için en önemli 2 bileşendir. ISO 5707 standartlarını uygulanan en son teknoloji ile fazlasıyla karşılamaktadır.

LAKTO Sağım Sistemleri, sağımda enerji tüketimini en aza indiren çözümler sunmaktadır. Ürettiği ürünler arasında, mevcut tüm sağım makinelerinde uygulanabilen LAKTO-CIP temizlik ünitesi, sağımhaneler için balık kılçığı (hızlı çıkış) ve paralel durak demirleri bulunmaktadır.

LAKTO Hayvancılık Teknolojileri, sağım sistemlerinin yanı sıra gübre yönetimi için sıyırıcı, karıştırıcı, gübre pompası, separatör; yüksek hayvan refahına yönelik ahır için donanım olarak da durak demirleri, yemlik kilitleri,  yüksek etkinlikte havalandırma ekipmanları sunmaktadır

sağım sistemleri, süt pompaları, süt sağma makinaları, gübre pompası, süt pulsatörü, mandıra, sütçül

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Yorumlar (1)

  1. zeki kesener

    Lakto firmasının tam ünvanını bulamıyorum LTD.ŞTİ. midir A.Ş. mi'dir. Nereye baksam Lakto Hayvancılık teknolojileri yazıyorKendi web sitelerinde dahi tam ünvan yok

LAKTO Hayvancılık Teknolojileri Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir