03122845346

Konutkent Mahallesi,Dumlupınar Bulvarı 3028.cadde2/C/205 West Gate Residence, 06810 Çankaya/Ankara

Tanıtım
Genç bir girişimci tarafından 2014 yılında Ankara’da kurulmuş olan Lego İnşaat, kuruluşundan beri süregelen sürekli gelişim, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstermiştir.
Lego İnşaat tüm taahhüt, yatırım ve tadilat projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.
 
Kalite Politikamız
Lego İnşaat yönetim ve kalite politikasında öncelikli çıkış noktası olarak güveni esas almış ve kalite politikasını aşağıdaki ilkeler doğrultusunda belirlemiştir: Üstlenmiş olduğumuz projelerde müşteri taleplerini doğru algılamak, müşteri isteklerini doğru yönlendirmek ve bu isteklere maksimum düzeyde uymak. Projeleri iş programına ve teknik şartnamelere uygun olarak zamanında bitirmek ve teslim etmek. İş süreçlerinin analizi ve geliştirilmesi sonucunda iyileştirme faaliyetlerini çalışanların doğal davranışı haline getirmek.  
Çevre Politikamız Faaliyetlerimizden doğabilecek tüm olumsuz çevre etkilerinin oluşmaması ve önlenmesi veya hafifletilmesi yönünde gerekli tedbirleri almak. Doğal kaynakların en etkili şekilde kullanılarak çevrenin korunmasını sağlamak. Çevreyi gözetecek ve çevre kirliliğini önleyecek, uygulanabilir önlemler almak. Doğayla dost enerji kaynakları ve malzemelerin kullanılmasına öncelik vermek. Çevre ile ilgili kanun ve idari düzenlemelerine ve faaliyetlerimiz ile ilgili diğer çevre koruma gerekliliklerine uymak. Doğa değerlerinin korumak ve tüm çevre politikamızın sürdürülebilirliğinin sağlamak.  

iç mimarlık

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Lego İnşaat & İç Mimarlık Ve Dekorasyon Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir