0552 235 75 47

Fırat mahallesi Ayşenur Zarakolu cad öz sayım sitesi b blokaltı no: 10 Kayapınar -Gaziler / DİYARBAKIR

Lider Cam Balkon olarak mekanlarınıza değer katan katlanır, sürme, giyotin, ve pergola camlama sistemlerini mekanınıza en kullanışlı şekilde tasarlıyor, yalnızca TSE ve CE belgeli Avrupa standartlarında ürünler kullanarak mekanlarınızın uzun yıllar boyunca sağlamlığını ilk günkü gibi koruyup size hizmet etmesini sağlıyoruz.

Faaliyet göstermeye başladığımız 2009 ' dan itibaren dürüstlük, kalite ve istikrarla hareket etmeyi ilke edinen şirketimiz sizlere daha kaliteli, hızlı ve ekonomik ürün ve hizmetler geliştirerek mekanlarınızın konforunu artırmayı, daha kullanışlı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Dış etkenlerden kaynaklanabilecek her tür arızayı güçlü yedek parça stoğumuz ve deneyimli ekibimizle hızla gideriyoruz.

Yükselen beklentilerinize Avrupa kalite belgeli malzemelerimiz, deneyimli ve dinamik ekibimiz ile karşılıyoruz. Uluslararası kalite standartlarında çalışarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Tüm Türkiye’ye başta Diyarbakır ve çevre il - ilçeleri olmak üzere kaliteli ve hızlı hizmet veriyoruz.

Sizin için en uzun Cam Balkon çözümünün hangisi olduğuna daha kolay karar verebilmek, ve hızlı, kaliteli ve hesaplı bir konfor için bizimle irtibata geçebilirsiniz…

Adeta cama can katarcasına, neredeyse 7/24 hizmet anlayışıyla, “Bütün güzelliklere bir de bizim yaptığımız cam balkondan bakmanız dileğiyle…

Cam Balkon

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Lider Cam Balkon Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir