05307351080

Zümrütevler Mahallesi / Maltepe / İstanbul

LR Kozmetik ve Bakım Ürünleri Şirketidir. Satış Ortaklığı sistemi ile çalışmaktadır. Biz sponsorlar aracılıyla dilediğiniz LR Ürünlerini Katalog üzerinden seçerek bize ulaşarak üyelik kaydını gerçekleştiriyoruz.

Aylık kota şartı olmadan indirimli (Katalog fiyatının 4'Te 1 oranında ) alabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünler 160 TL tuttu, Üye olarak almak istiyorum dediğiniz de size fiyat 120 tl olarak gelecektir.
Üyelik ücreti yoktur, Katalog ücreti yoktur, kargo ücreti 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde yoktur. 100 TL Altı alışverişlerinizde 7 TL Kargo ücreti mevcuttur.

lr üyelik, lr ürünleri, lr satış ortaklığı

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Yorumlar (1)

  1. lr bitkisel kozmetik

    Merhabalar,LR Health and Beauty 30 senelik bir Alman kozmetik firması, 300.000 üzerinde satış ortağı ile Avon ve Oriflame gibi üyelik sistemiyle kendinize indirimli ürün alabiliyor veya temsilci olup ürünlerin satışını yapabiliyorsunuz.LR son 10 senedir Türkiye' de faaliyet gösteriyor ve son 2 yıldır da inanılmaz şekilde büyüyor.Sizde bu ürünlere indirimle sahip olmak veya iş planımızı görmek isteyebilirsiniz.İncelemeniz için websitemiz http://lrkozmetik.ml

LR Üyelik Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir