05334880298

Rüzgarlı caddesi Çapar iş merkezi no:16/136

İlk bakışta Google’ın şaka yapma girişimi gibi görünen bu gözlük aslında pahalı teknolojilere ufak maliyetlerle ulaşılabileceğini göstermektedir.

Sanal Gerçeklik Kavramı, son dönemlerde ön plana çıkan bir konu olup, bu alanda ilk çalışmaları Sony, Samsung, Oculus ve HTC gibi firmalar başlatmıştır. Google bu firmaların çok yüksek fiyatlarla piyasaya sunduğu Sanal Gerçeklik Gözlüklerinin uygun fiyatla son kullanıcıya ulaşamaması ve dolayısıyla Google tarafından geliştirilen Sanal Gerçeklik (3D VR) uygulamalarının da yeterli seviyede kullanılamaması üzerine bu alanda yaratıcı ve özellikle maliyet açısından heyecan verici bir giriş yapmak istemiştir.
Google mukavva gözlükleri üretip satmak peşinde olmadığı için herhangi bir Cardboard üretimi ve pazarlama faaliyetinde kesinlikle bulunmamıştır. Google Tamamen 3D VR yazılımlarına odaklanmıştır. Üretimde kullanılacak malzemeleri ve teknik bilgileri Mart Kağıt & Teknoloji gibi üretici firmalara açarak üretim yapılmasına olanak sağlamıştır. Bu sayede VR uygulamalara ait deneyimin ekonomik gözlüklerle yaygınlaşmasını sağlamıştır. Karton gözlüklerin ekonomik ve baskıya uygun olması, reklam sektörü için yeni bir ürüne dönüşmüştür.Günümüz reklam ve promosyon sektörü içerisinde, şuan en çok tercih edilen ve en etliki reklam aracı sanal gerçekliktir.

logolu sanal gerçeklik gözlükleri üretimi-karton gözlük üretimi-

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Mart Teknoloji Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir