05364253292

Yuva Mahallesi Mermerciler Sitesi 3707.Sokak No:14/A

BAŞLICA MERMER, MERMER VE KOMPOZİT TAŞLARLA ÜRETİM YAPAN FİRMAMIZDA MUTFAĞINIZDAN BANYONUZA KADAR HAYALİNİZDEKİ EVİNİZİ VEYA SİZE PRESTİJ KATAN BİNANIZI, İŞYERİNİZİ PROJELENDİRİP, UYGULAMASINI SORUNSUZ ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİREREK SİZLERE ANKARA MERMER GRANİT KALİTESİ VE AYRICALIĞINI YAŞATIYORUZ. 

Firmamız geçmişten günümüze, taşın üstüne kurulu kültürün mirasını, yarınlara taşımaktayız. Başlıca uzmanlık alanımız olan mermer, granir ve çimstone belenco türlerindeki taşları tarihi ve modern çizgilerle buluşturup, ürüne dönüştürmekteyiz. 

ANKARA MERMER GRANİT olarak dış cepheden iç mekana, şömineden çeşmeye büyük bir ürün yelpazesiyle yapı ve inşaat sektörüne katkı sağladık. Yaşantınızın doğal ve özel mekanlarını renklendirip, yeni formlarla taşın gücünü, estetikle buluşturduk. 


ANKARA MUTFAK TEZGAHI MODELLERİ VE FİYATLARI: 
Mutfak tezgahı modelleri ve fiyatlarına ulaşmak, güvencesiyle kalite ve üst düzey konforu mutfağınızda hissetmek için bizi arayın

En keyifli yemekler; en güzel tezgahlarda yapılır, en mutlu mutfaklarda yenir. ANKARA MERMER GRANİT 23 yıllık tecrübesiyle mutfak tezgahı modelleri ile hizmetinizdedir. En şık ve en kaliteli malzemeler kullanarak yapılan mutfak tezgahları, uzun ömürlülük, %100 memnuniyet ve ANKARA MERMER GRANİT Garantisi ile en iyi işçilik ile üretilmektedir. 


Her türlü mutfak tezgahı işleriniz yılların verdiği ustalık ve tecrübeli kadrosu ile ANKARA MERMER GRANİT size en uygun çözümü sunmaktadır. Her işte aynı özen ve titizlik içerisindeyiz, işimize güveniyor ve referanslarımız ile ön plana çıkıyoruz. Dünya kalite sta

mutfak tezgahı ankara,mermer granit fiyatları ankara,mermer ankara,mermer granit fiyatları ankara,an

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

ÖZTAŞ MERMER GRANİT ANKARA Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir