2125150555

cobancesme mah. mithatpasa cad.celik sok. no 10/A yenibosna

Mavi Çatı Yayınları, eğitim ve kültür hayatına hizmet amacıyla, Erdoğan Kitap Dağıtım Pazarlama ve Tic. Ltd. Şti. tarafından 2014 yılında kurulmuştur.
 
Mavi Çatı isminin fikir sahibi; Arif Doğan'a aittir.
Arif Doğan’ın büyüyünce ''yayıncı olmak'' istediğini babasına belirtmesi üzerine, babası: ‘’Oğlum, yayınevi'nin ismini buldun mu?'' diye sormuştur. Arif Doğan ise: ‘’Mavi Çatı’’ olduğunu söylemiştir. 1 yıl sonra Mavi Çatı, yayınevi olarak faaliyetlere başlamıştır. Mavi Çatı yayınları bünyesinde şu an düzinelerce kitap üretilmiş olup, gün be gün bu sayı artmaktadır. Biz isteriz ki; bütün dünya okusun. Mavi Çatı, gökyüzünü temsil etmektedir. Gökyüzü, dünyamızı her türlü dış tehlikelere karşı koruduğu gibi aynı zamanda yaşamamızı sağlayan havayı da içermektedir. Bir evin çatısı ne ise düşünce, fikir dünyamız için de aynı şeydir. 
 
İnsan; bildiği, tecrübe ettiği, öğrendiği ve okuduğu fikir hayatında bir çatı gibi kendisini korumaktadır. Mavi Çatı Yayınları, bu düşünce ile siz değerli okurların istifadesine, uygun fiyat ve kaliteyle hizmetinize sunulmaktadır.

ucuz,kitap,maviçatı,yayıncılık,dağıtım,erdoğan

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Mavi Çatı Yayınları Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir