0232 484 55 66

847 Sok. No:19 D:B04

Elektrikli hasta karyolası sitemizin sunduğu her üründe kalite, fonksiyonellik ve ekonomik fiyat garantileri veren firmamız, medikal ürünler alanında yılların deneyimi ve tecrübesi ile hizmetler vermektedir. Çeşit olarak her kategori altında birbirinden farklı modeller, elektrikli hasta karyolası vs. sunarak sağlık merkezlerin veya hastane ortamında tedavi süreçlerini bitiren ve evde devam eden sağlık müdahalelerini evde devam ettiren yatan hastalar için elektrikli hasta karyolası modelleri sunulmaktadır. Elektriklihastakaryolasi.com adresi yatan tüm hastaların ihtiyaç duyabileceği A dan Z ye tüm fonksiyonlara sahip uygun fiyat ve kalite özellikleri gözetilerek satış portföyü oluşturulmuştur.

Kalite beklentinizi karşılıyor!

Medikal ürünlerde kalite mühimdir. Kullandığınız ürünler sağlığınız ile birebir bağlantılıdır. Bu nedenle medikal ürünlerde asla kalite beklentinizden ödün vermeyin. Elektriklihastakaryolasi.com en seçkin markaların ürünlerini kullanıcılarına çok kısa bir zaman dilimi içerisinde ulaştırıyor. Medikal ürünler sektöründe dünya lideri olan yaklaşık yirmiye yakın farklı markanın ürünlerini sizlerin kullanımına sunuyoruz. Bu ürünlerin tamamı markaların kendi garantileri kapsamında sizlere ulaştırılıyor. Böylece markaların sunduğu hak ve olanaklardan faydalanabiliyorsunuz.

 

Tüm ihtiyaçlarınız aynı adreste!

Sağlığınız, tedaviniz ve hasta bakımı yapabilmeniz için gereksinim duyduğunuz tüm ürünleri yalnızcaelektriklihastakaryolasi.com adresi üzerinden karşılayabilirsiniz. Mağazalar veya web siteleri arasında mekik dokumanıza gerek kalmadı. Farklı kategoriler altında toplanan ürün çeşi

hasta karyolası, hasta yatağı, hastane yatakları, hastane demirbaşları, ev tipi hasta karyolası, ev

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Medikal House Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir