02163970390

Tevfik İleri Caddesi Fevzi Çakmak Mah. No:129/A

MEDUP GROUP uzman kadrosu, network ağı içerisindeki sağlık ve sosyal alanda birçok anlaşmalı kurumu ile birbirini destekleyen farklı hizmet alanlarında faaliyet gösteren tedarikçi servis sağlayıcı ağı ile entegre hizmet paketleri ve ürünleri geliştirmektedir.

Danışmanlı hizmetleri, Sağlık hizmetleri, Sigorta Ürün/Hizmetleri, Asistans hizmetleri, Anket ve Araştırma, Tanıtım ve Bilgilendirme, TeleSatış & TeleMarketing hizmetleri, Call Center hizmetleri, Organizasyon ve Pazarlama hizmetleri vermektedir.

MEDUP GROUP 'n amacı dünyanın neresinde olursa olsun bireysel veya kurumsal olarak yaklaştığı tüm üyelerine içerisinde bulundukları istisnai veya sıradan durumlarda destek olmak, onları yardıma ihtiyaç duydukları anda yalnız bırakmamaktır.

İstanbul’da ve Türkiye genelinde üyelerine yönelik çağrı merkezleri ile hizmet veren MED UP GROUP, uzman kadrosu ile işbirliği yaptığı sektörünün seçkin anlaşmalı kurumları, sahip olduğu güçlü veri bankası ve kendi yazılım kadrosu ile 7/24 bireysel tanımlı hizmetler vermektedir. 

Kurulduğu ilk günden bu yana gerek üyelerine ve gerekse iş ortaklarına fayda üretmeyi hedef edinmiş, müşteri odaklı, yaratıcı, uygun maliyetli ve yüksek kaliteli projeler ve ürünler sunan, kalite standartları ile sektörünün öncü ve güçlü kuruluşlarındandır.

MEDUP GROUP, SAĞLIK HİZMETLERİ, DANIŞMANLIK HİZMETLERİ, ASİSTANS HİZMETLERİ, ORGANİZASYON

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

SAĞLIK HİZMETLERİ DANIŞMANLIK ARACILIK ORG. PAZ. VE TİC. LTD. ŞTİ. Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir