02125133990

 

05354206354

Divanyolu Cad. Erçevik İşhanı No: 48 Kat: 2Sultanahmet / İstanbul

menühane bir AS&64 Basım Yayın Tanıtım Organizasyon ve Ltd. Şti’nin kuruluşudur. Temelleri 1987 yılında atılan AS&64 Ltd. Şti’ nin 29 yılı aşan yolculuğunda, hizmet sunmaktadır.

Turizm sektörü ve Matbaa alanında engin tecrübeye sahip menühane kurulu profesyonel ekibiyle reklam organizasyonlarını kusursuz şekilde yönetmektedir. menühane restaurantların menü dizaynı, matbaa, grafik tasarım, turistik kitaplar, kitap projeleri, Türkiye tarihi eser fotoğrafçılığı, stüdyo ortamında Profesyonel gıda ve ürün fotoğraf çekimi, ışıklı veya ışıksız tabela dizaynı ve montajı olmak üzere reklam adına akla gelebilecek her alanda faaliyet göstermektedir.

menühane’nin getirdiği en önemli yenilik bir şirketin büyümesinde kurumsal kimliğin belirlenip mevcut ve potansiyel müşterilerinize tanıtmanın gerekliliğine inanarak müşterilere hizmetinde “İş Ortaklığı” ilkesini edinmiş ve menühane’nin misyonunu her iş ortağına özel müşteri potansiyeli ve ihtiyaçları özelinde şekillendirerek gerekli çözüm önerilerini tespit edip, reklam haritasını çıkarmak, iş ortağının talep ettiği doğrultuda reklam organizasyonunu şekillendirmek olarak belirlemiştir.

menühane’nin paylaştığı değerlerin başında gizlilik, takım ruhu, yaratıcılık, kendini müşterinin yerine koyma, güvenilirlik, mükemmeliyetçilik, sadakat, üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma gelmektedir. Özetle menühane olarak amacımız kurumsal kimliğinizle farklılıklar yaratmanızda ve kalıcı üstünlükler sağlamanızda size güç vermektir.

restaurant menüleri

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

MENÜHANE Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir