0216 685 13 11

Yenişehir Mah. Mustafa Akyol Sok. Dumankaya Cadde Konutları No:12 B Blok D-3

Assuva Dedektör, 2004 yılında kurulan Assuva Teknik bünyesinde bulundurduğu birçok yerli ve yabancı marka dedektör ve toprakaltı görüntüleme cihaz markaları ile sizlerin isteklerine
uygun ortamı sağlamak amacıyla yola çıkmıştır.

Proton serisi cihazlarıyla yurt dışına açılmış. Türkiye'de de büyük bir isim yaparak dedektör sektöründe ileri düzeylere gelmiş Assuva Teknik 3D Metal Dedektörleri, EMRS Sistem Görüntüleme Cihazları, Long Range alan tarama cihazlarının yanı sıra GPR yani Ground Penetrating Radar teknolojisini ileri boyutlara taşımıştır.

Kendi yazılımına sahip olan Assuva Dedektör, Reflection 3D adı verilen yazılım sayesinde ürettiği tüm cihazların veri aktarımını bluetooth üzerinden bu programla görüntüye dönüştürmektedir.

Distribütörlük konusunda başta Arap ülkeleri olmak üzere Tunus, Almanya, İtalya ve Fransa'ya distribütörlük vererek ürünlerini ihraç etmektedir.

Define sektörüne yeni bir oluşum kazandıran Assuva Dedektör firması metal dedektörleri, toprakaltı görüntüleme, alan tarama ve radar sistemleriyle kullanıcıya her alanda hizmet sağlamaktadır. 
 

dedektör,metal dedektör,toprakaltı görüntüleme,kiralık dedektör,assuva,assuva dedektör

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Assuva Dedektör Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir