05323184870

istanbul/Beyazıt

" mia taki & mia gümüş " 

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektörde tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Başarı ve sürekliliğin teminatı; "hizmette dürüstlük ve kalitedir" prensibiyle çalışan, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

MİSYONUMUZ

Müşterimizin gözünde saygın bir marka olarak yer almak ve daimi kılmak için daha çok çalışmak, marka ile müşterimiz arasında duygusal bir bağ oluşturmak, kaliteyi özel tasarımlarımız ve koleksiyonlarımız ile sunmak, iç dekorasyon ve vitrin düzenimiz ile standarttın üstünde hizmet vermek.

ortaklarımızı destekleyerek, sunduğumuz ürün ve hizmetlerde müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda ve en doğru şekilde cevap veren bir sistem ve mantıkla müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Geleceğe yönelik amaçlarımız;
Kalitede süreklilik, karşılıklı güven, planlı çalışma ve kelimeleri eyleme do?nu?s?tu?rmek vizyonumuzu oluşturan temel ilkelerdir. Bunun yanında sürdürebilir değerler yaratarak sektörün dengelerini oluşturacak deneyim ile ulusal ve uluslar arası boyuta büyümek.

 AMACIMIZ

 Geleneksel motiflerden, modernizemin etkilerine, üstün kaliteli özel tasarımlarımız ile modanın öncülerinden biri olarak kadın erkek 7’den 70’e bütün kitlelere ulaşarak bilinirliliğimizi devamlı kılmak, estetik ve fark edilen ü

Mia Takı Gümüş 925 ayar gümüş, kolye, bileklik, yüzük, set aksesuar

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Mia Takı Gümüş Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir