02126679455

Eski edirne Asfaltı No : 657 Dursunoğulları İş Merkezi K : 4 Sultangazi / İstanbul ( Bahat hastanesi yanı Vodafone üst katı )

Misyon
Hedefimiz sağlıklı yaşam
Sağlıklı yaşamda en önemli adımlardan birisidir spor yapmak spor yapmayan ve hareketsiz yaşayan insanlarda obezite kalp ve yüksek tansiyon oluşma nedeni çok yüksektir kişiler hareketsiz olduklarında bir çok hastalığa davetiye çıkardıklarının farkında olmazlar
 Sağlıklı yaşam için disiplin, kararlılık ve tabii ki bilgi şarttır. Sürekli yeni fikirler geliştirerek motivasyonunuzu artırabilir ve kendi Sağlıklı Yaşam koçunuz olabilirsiniz. Kitaplar, internet ve etraftan duyduklarınızın hepsi birlikte bir bilgi kirliliği oluşturduğu kesin. Ancak, ne hiçbiri yanlış ne de tek başına doğru. Sizin için en geçerli ve doğru olduğuna inandığınız genel kuralları uygulamak bile tüm yaşamınızı pozitif yönde etkileyecektir. İhtiyacınız olan tek şey kesin sağlıksız olduğunu bildiğiniz, fakat bile bile devam ettiğiniz alışkanlıklarınızı yavaş yavaş terketmek ve daha sağlıklı alışkanlıklar edinmek için birazcık çaba göstermek.
Bizce Hayatınız Buna Değer !

Verilen Destekler

Vücut Geliştirme
Fitness
Kilo Alma
Kilo Verme
Aletli Jimlastik
Step Airobic
Boy Uzatma
Aletli Jimlastik 

sultangazi,spor,salonları,cebeci,spor,salonları,sultangazi,vücut geliştirme,salonları,sultangazi,fit

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Yorumlar (3)

  1. caner güzel

    Bence civarın en samimi salonu gerçek egitim gösteriş degil. herkeze tavsiye ederim

  2. mehmet çimen

    Sultangazinin bence en iyi salonu spor ve samimyet var civardaki diger salonlardan gösterişsiz olabilir ama sıcak ve sevecen bir ortam herkezle sanki yeni degil 40 yıllık tanışmım gibi memnun kaldım sağol emin hoca ..

  3. metin topkar

    CİVARIN EN SAMİMİ SPOR SALONU BENCE BEDENİN DEGİL EGONU DEGİL YÜREGİNİ VE KASLARINI GELİŞTİREBİLECEGİN TEK SALON BENCE TAVSİYE EDERİM

Atlas Spor Kulubü ( Atlas Gym Body & Fitness Club ) Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir