02323731014

 

05333994599

Modulmim İnşaat San.Tic.Ltd.ŞtiM. Kazım Karabekir cadNo: 5/1 Daire 502

1997 yılından bu yana özellikle Çelik konstrüksiyon alanında inşaat faaliyetlerini sürdüren firmamız, uzman kadrosu, teknik bilgisiyle ve donanımıyla pek çok projeyi başarıyla tamamlamış ve sektöründe hak ettiği saygınlığa ulaşmıştır.
Fabrika, çiftlik, inşaat, sundurma, depo, uzay çatılı sistemler, betonarme yapılarda güçlendirme vb. proje ve uygulamalarının yanı sıra içyapı sistemlerinde de uygulamaları bulunan firmamız yüksek kalite anlayışını ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
Her projenin fonksiyonel ve ekonomik unsurlarını da göz önünde tutarak gerçekleştirmeyi kendine ilke edinen firmamız ModülMim İnşaat, uygulamacı firma olarak sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, profesyonel şantiye yönetimiyle tasarım aşamasındaki düşüncelerin en kolay ve uygun şekilde uygulanmasını sağlamaktadır.
İzmir’de yerleşik olan firmamız; özellikle İzmir, Çeşme, Manisa ve bölgesindeki uygulamaları için çelik ve betonarme inşaat konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla taahhütlerini taleplere uygun şekilde yerine getirmektedir.
Süt ve besi çiftlikleri projeleri konusundaki uzun yıllara dayanan tecrübemizle müşteri projelerini uygularken, müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği, deneyimlerimizden ve bilgimizden kaynaklı danışmanlık hizmetini de vermekteyiz.
İç yapı sistemleri olan çelik merdiven, platform, asma tavan, çelik yangın merdiveni, betonarme perde, istinat duvarı uygulamalarımız konusunda da yine müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktan memnuniyet duymaktayız.
 

izmir çelik

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

ModülMim Çelik İnşaat İzmir Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir