03123574737

 

05068918868

Pınarbaşı mah. Aksaray Cad. No:3/A

Tek markaya bağımlı kalmamak ilkesiyle, modaya yön veren merter - güngören - bayrampaşanın tasarımcı - imalatçı firmalarının ürünleriyle kurduğumuz My Gardrop'un ürün havuzunda; her çeşit ürün hem kaliteli, hem de uygun fiyatlı olarak modayı takip edenlerin hizmetine sunulmaktadır.

Türkiye piyasasında kurumsal markaların gölgesinde ticaret yapmaya çalışan, günden güne popülerliğini kaybedip erimeye başlayan giyim sektöründeki firmalardan kriterlerimize uygun bulduklarımızı, deneyimli ekibimizin; dekor, bilgisayarlı satış sistemi, gündemdeki bay - bayan ürünlerinin temini, dış cephe kaplama - tescilli kurumsal markamızın montajı, reklamla açılışı kapsayan destek - hizmetleriyle, bulunduğu bölgede gözde - söz sahibi firmalar haline getirmektir.

Firmalar arasında kuracağımız zincirle firmaların en büyük problemi olan satmayan beden, satmayan model sıkıntısını ortadan kaldırmaktır. Detaylı bilgi almak, başvuru yapmak isteyenler iletişim bölümünden bize ulaşabilmektedir.

Giyim sektöründe beğenilerin, şıklığın, özgünlüğün farkındalığıyla firmamızın hizmetlerini geniş kitlelere yaymaktır.

Bizlerle yola çıkanların kazançla hizmet koşullarını en üst düzeye çekip, tanınırlığı, popülariteyi, öncülüğü prensip edinip, giyim sektöründe daha da yükselerek hizmet edebilmektir.

Bayilik, isim hakkı verilecektir.

http//:www.mygardrop.com

giyim,bayan giyim,kadın giyim,erkek giyim,bayan - erkek giyim

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

My Gardrop Bayan - Erkek Giyim Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir