02163118964

 

05533042886

Karlıktepe Mahallesi Spor Cad. Yazıcıoğlu Pasajı No:7/C Kartal/İstanbul

2015 yılında kartal’da kurulan mağazamız perde ve dekorasyon sektöründe hızla ilerlemiş bir çok önemli kurumsal işlere imza atmış, aldığı projeleri gününden önce teslim ederek sektöründe öncü ve tanınan bir firma haline gelmiştir.
 
Şirketimizin yapmış olduğu bu projelerden birine örnek verecek olursak Türkiye’de yapılmış en büyük perde ihalelerinden biri olan Anadolu Kartal Adliyesinde yaptığımız perde projesidir. Bu projede toplam 14.000 M2’lik alan bambu ve pileli zebra kumaş kullanıldı.

Başlıca imalattan vermiş olduğumuz hizmetler; stor perde, zebra perde, jaluzi perde, dikey perde,zip perde, ahşap jaluzi, tül dikey, screen ve blackout stor,özel tasarım dijital baskılı stor ve zebra perdelerdir. Bunun yanısıra mağazamızda tül perde,fon perde,döşemelik kumaşlar,özel tasarım kumaşlar ve çocuk odası duvar kağıtları, desenli ithal ve yerli duvar kağıtları,3D duvar kağıtları, dijital baskılı duvar kağıtları, özel tasarım duvar kağıtları, tekstil tabanlı buyuk metrajlı duvar kağıtları hizmetleri vermekteyiz.

Şirketimiz siz müşterilerimizin yönlendirmesi ve memnuniyetiyle edindiğimiz tecrübeleri dekorasyonla harmanlayarak sizlere mimari ve dekorasyon konusunda da destek olmaktayız. Dekorasyon alanında perde,döşeme,taş ve duvar kağıdı yanı sıra mimari çizim ve proje tasarım şeklinde boya,elektirik,su,lamınat parke,duvardan duvara halı,mobilya,dekoratif alçı işleriniz gibi bir çok uygulamada da destek vermekteyiz.
 

kartal Perdeci,Maltepe Perdeci,Kadıköy Perdeci,Stor Perde,Fon Perde,Tül Perde

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Yorumlar (1)

  1. Bülent demir

    My stil Home firmasına fon ve tül perde yaptırdım. İşlerinde çok iyiler. Serdar bey çok ilgilendi ve sağolsun fiyatta da yardımcı oldu.

My Stil Home - Perde Tasarım Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir