0256 313 4509

 

0541 313 45 09

Adres: Zafer Mah. Yunus Emre Parkı Karsısı, 09800 Nazilli/AYDIN TÜRKİYE

Nazillide spor salonları içerisinde en köklü ve olimpik spor aletleri ile yaşam spor nazilli , sporcularımıza 1985 yılından günümüze kadar kalitesi ve öne çıkan tecrübesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.Yaşam spor nazilli,bir spor salonundan ziyade atmosferi,kalitesi ve hijyenik ortamı ile beklentilerin çok üstünde olan bir yaşam merkezi olarak yoğun ve stresli bir yaşamda derin bir nefes aldırmayı hedefliyor ve nazillide spor salonları içerisinde öncü görev üstleniyor. 
Yaşam spor nazilli,milli takım teknik direktörü ve fitness eğitmeni Mustafa ÖZSUN tarafından yönetilmektedir.Yaşam spor karate do,fitness body building, kick boks,plates vb. bir çok dalda kendini ispatlamış, nazillide spor salonları içerisinde en iyi hizmeti veren spor salonu olmuştur.Amacınız ne olursa olsun spor yapmak isteyen herkese bir çok alternatif sunuyor. 
Sporcularımıza karate do,fitness body building, kick boks,plates,aikido,self defense,zayıflama,aerobic,step,yoga streching,aero dynami,vücutgeliştirme,kondüsyon,çocuk cimnastiği antremanlarını yaşam spor nazillide özenli ve düzenli olarak nazillide spor salonları içerisinde en tecrübeli,dinamik,bilgili hocalarımızla tamamlıyoruz. 
Ayrıca yaşam spor nazilli , polis akademilerine hazırlık için de kişiye özel olarak eğitim vermektedir. 

nazillide spor salonları , nazilli spor salonu,yaşam spor nazilli

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Nazilli Spor Salonu Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir